Spółdzielnia Socjalna WOLA na zlecenie Urzędu Dzielnicy Wola m.st Warszawa już po raz drugi została organizatorem pikniku Wolski Korowód – przegląd ofert pomocowych publicznych i pozarządowych.

 

Jego 12. edycja odbędzie się w niedzielę 27 maja na terenie Parku im. gen. Józefa Sowińskiego na warszawskiej Woli. Piknik będzie nawiązywać do wolskich tradycji i dziedzictwa, m.in. do słynnego Kercelaka, czyli bazaru na Woli.

 

Jak co roku mieszkańcy dzielnicy Wola będą mieli możliwość zapoznania się z ofertami pomocowymi organizacji pozarządowych, jednostek samorządu dzielnicy Wola, partnerów prywatnych, jak również placówek ochrony zdrowia i innych. Wolski Korowód, jako inicjatywa Urzędu Dzielnicy Wola, od kilkunastu lat daje instytucjom i organizacjom pozarządowym możliwość wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów, a tym samym wzmocnienia sieci lokalnych powiązań, z czego korzysta cała społeczność lokalna Woli.

 

 

Ramowy program 12. Wolskiego Korowodu:

 

14:00-18:00 Miasteczko namiotowe organizacji, instytucji i firm działających na terenie Woli

 

14:00-18:00 Piknik rodzinny z: konkursami i quizami z nagrodami, bezpłatnymi poradami i badaniami, grami sportowymi, warsztatami kulinarnymi z Jakubem Kuroniem, wolską grą miejską, pysznym warszawskim jedzeniem i mnóstwem innych atrakcji (strefa umysłu i strefa ruchu)

 

18:00-19:30 Występy młodych talentów Woli w Amfiteatrze (współpraca z Wolskim Centrum Kultury).

 

 

Szczegółowe informacje dla organizacji i instytucji zainteresowanych udziałem

 

Formularz zgłoszeniowy w wersji elektronicznej
Formularz zgłoszeniowy do druku

 

 

Wolski Korowód 2017 – tak było w zeszłym roku