Najlepsza kawa w Warszawie

wpis w: informacje, pierwsza strona | 0

Nasza klubokawiarnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 11-18 oraz w piątki, soboty i niedziele w godz. 12-20.
Zapraszamy na ul. Smoczą 3 (róg Nowolipki).

 

Café PoWoli to obowiązkowy przystanek osób, które mieszkają na Woli i w okolicach, miejsce przyjazne dla aktywistek/tów na debaty i dyskusje. To wyjątkowe, otwarte miejsce zapewniające przyjazną atmosferę podczas wieczorków tematycznych, spotkań międzypokoleniowych oraz integrację lokalną, m.in. przy grach planszowych, muzyce, filmie…

 

Café PoWoli to miejsce spotkań kulinarnych, gdzie tworzą się nowe smaki, łączące wolską tradycję kulinarną z współczesną potrzebą zdrowego odżywiania, a wszystko przygotowywane z pasją i smacznie, z wielką dbałością o nasze zdrowie.

 

Café PoWoli to miejsce przyjazne i otwarte, z potrawami wegetariańskimi, wegańskimi oraz przekąskami przygotowanymi dla osób z różnymi potrzebami dietetycznymi . Oferujemy między innymi: sójki wolskie, wytrwane tarty, sycące makarony z warzywami, odżywcze zupy, sałatki warzywne i owocowe, kanapki z kolorowymi pastami, ciasta bezglutenowe i bezcukrowe, rogale rugelach, a także napoje bezcukrowe yetea. Pieczemy również torty na imprezy okolicznościowe.

 

Café PoWoli to miejsce, które żyje, w którym poczujesz domową atmosferę, poznasz dawne smaki warszawskie, spotkasz się z sąsiadami na pogawędce, poznasz ciekawych ludzi… A wszystko doprawione uśmiechem, ciepłym słowem oraz aromatem wyśmienitej kawy.

 

 

Klubokawiarnia jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową,
przyjazna dla osób z dziećmi oraz osób starszych.

 

Posiadamy dostęp do sieci WiFi.
Akceptujemy karty płatnicze.

 

Dojazd
Metro Ratusz → przystanek Wola Ratusz – 13, 20, 23, 26, 190, 520, 527, E-2
Przystanek Smocza → 157
Przystanek Nowolipie → 107
Przy klubokawiarni Cafe PoWoli znajduje się przystanek rowerowy Veturillo

 

 

 

Zobacz także:

Catering
Organizacja imprez i urodzin