Spółdzielnie Socjalna WOLA działa w oparciu o różnorodny w doświadczenia i wiedzę zespół, który połączyła idea stworzenia przyjaznego miejsca pracy i rozwoju.

 

Dorota Błażejewska – z pasji i wykształcenia pracowniczka socjalna, współpracuje w organizacjami pozarządowymi w zakresie wspierania dziecka i rodziny, oraz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym i wykluczonych społecznie.

Witold Falkowski – z wykształcenia geograf, z zawodu (i pasji) grafik i webmaster; prywatnie fotograf-hobbysta i miłośnik bliskiego kontaktu z naturą we wszelkich formach 🙂

Anna Góral – działaczka społeczna, doradczyni zawodowa, trenerka, edukatorka praw człowieka, miłośniczka dzielnicy Wola, wegetarianizmu, społecznych murali oraz fotografii społecznie zaangażowanej.

Anna Gren – tłumaczka, która odnalazła się w gotowaniu, obarczona genetycznie poczuciem humoru – to nie jest żart!, mistrzyni tart na słodko, zwolenniczka mieszania klimatów kulinarnych, w planach szefowa kuchni Cafe PoWoli.

Katarzyna Jędrak – dotychczas koordynatorka wkrótce księgowa, entuzjastka trendów alternatywnych i przedsiębiorczości społecznej, miłośniczka kuchni Koleżanek z SSW  i Excela.

Barbara Krawczyk – Koordynatorka Działu Promocji i CSR, z wykształcenia politolog, z pasji zajmuje się kogniwistyką.

Maria Kurowska – baristka z Cafe PoWoli

Sławomir Milewski – z urodzenia – chłopak z warszawskiej WOLI, z wykształcenia – archeolog, z zawodu i konieczności – pomocnik drukarza, operator komputera, redaktor techniczny, z zamiłowania – grafik komputerowy, podróżnik.

Anna Niewiadomska – była kosmetyczka, wędrowiec na drodze rozwoju duchowego, babcia super Julki, niereformowalna optymistka.

Anna Perzyńska – absolwentka pedagogiki i historii, trenerka,  specjalistka ds. edukacji międzykulturowej, mentor  w projektach lokalnych i międzynarodowych  aktywizujących młodzież, pasjonatka programu Erasmus +, podróżniczka po bezdrożach Europy i nie tylko.

Piotr Thieme – aktywista społeczny, trener IT, absolwent orientalistyki oraz pedagogiki specjalnej (pedagogika lecznicza i oligofrenopedagogika), doradca zawodowy. Działacz społeczny, członek założyciel kilku organizacji pozarządowych.

Beata Świnarska – specjalistka ds. grup samopomocowych- zaangażowana od wielu lat w proces aktywizacji z osóbami z niepełnosprawnościami, od dzieciństwa posiada orzeczenie o niepełnosprawności, obecnie porusza się na wózku elektrycznym. Specjalistka ds. rekrutacji i organizacji szkoleń. Uczestniczka licznych akcji i konsultacji społecznych dot. praw osób z niepełnosprawnością i likwidacji barier. Angażuje się w różne projekty społeczne, międzypokoleniowe  mówiące o prawach kobiet z różnymi niepełnosprawnościami. Misją jej jest pomagać i dzielić się swoim doświadczeniem życiowym oraz wiedzą jako osoba z niepełnosprawnością. Obecnie realizuje swoje działania jako współzałożycielka i członkini  w Stowarzyszeniu Inicjatyw Kobiecych.