Działalność stacjonarna klubokawiarni z powodu stanu epidemii  jest zawieszona do odwołania.

Organizujemy – w ramach aktualnych zarządzeń i wytycznych władz sanitarnych – wydarzenia i imprezy na zamówienie.

Zapraszamy też do korzystania z usług cateringowych Cafe PoWoli oraz oferty Społecznego Centrum bez barier.

 

Biuro Spółdzielni czynne poniedziałek- piątek 11:00- 14:00.

 

Jadłodzielnia na Smoczej+ czynna poniedziałek – piątek 9:00-18:30, w sobotę 10:00 – 15:00, w niedzielę – nieczynnaZapraszamy na ul. Smoczą 3 (róg Nowolipki).

 

Café PoWoli to obowiązkowy przystanek osób, które mieszkają na Woli i w okolicach, miejsce przyjazne dla aktywistek/tów na debaty i dyskusje. To wyjątkowe, otwarte miejsce zapewniające przyjazną atmosferę podczas wieczorków tematycznych, spotkań międzypokoleniowych oraz integrację lokalną, m.in. przy grach planszowych, muzyce, filmie…

 

Café PoWoli to miejsce spotkań kulinarnych, gdzie tworzą się nowe smaki, łączące wolską tradycję kulinarną z współczesną potrzebą zdrowego odżywiania, a wszystko przygotowywane z pasją i smacznie, z wielką dbałością o nasze zdrowie.

 

Café PoWoli to miejsce przyjazne i otwarte, z potrawami wegetariańskimi, wegańskimi oraz przekąskami przygotowanymi dla osób z różnymi potrzebami dietetycznymi . Oferujemy między innymi: sójki wolskie, wytrwane tarty, sycące makarony z warzywami, odżywcze zupy, sałatki warzywne i owocowe, kanapki z kolorowymi pastami, ciasta bezglutenowe i bezcukrowe, rogale rugelach, a także napoje bezcukrowe yetea. Pieczemy również torty na imprezy okolicznościowe.

 

Café PoWoli to miejsce, które żyje, w którym poczujesz domową atmosferę, poznasz dawne smaki warszawskie, spotkasz się z sąsiadami na pogawędce, poznasz ciekawych ludzi… A wszystko doprawione uśmiechem, ciepłym słowem oraz aromatem wyśmienitej kawy.

 


Klubokawiarnia jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową,
przyjazna dla osób z dziećmi oraz osób starszych.

Posiadamy dostęp do sieci WiFi.
Akceptujemy karty płatnicze.

 

Dojazd
Metro Ratusz → przystanek Wola Ratusz – 13, 20, 23, 26, 190, 520, 527, E-2
Przystanek Nowolipie → 157
Przystanek Nowolipie → 107
Przy klubokawiarni Cafe PoWoli znajduje się przystanek rowerowy Veturillo

 

 

Zobacz także:

Catering
Organizacja wydarzeń, uroczystości i  imprez okolicznościowych