Festiwal Kulinarny

wpis w: pierwsza strona | 0

29 września w godz. 17.00-19.00 zapraszamy na Festiwal Kulinarny w ramach projektu “Kociołek Wolski, czyli kulinarne dziedzictwo Woli”.Będzie to spotkanie wokół wspólnego stołu, podczas, którego degustację wolskich potraw połączymy z rozmowami na temat wolskiej kuchni, wymienimy przepisy i doświadczenia. WSTĘP WOLNY!

 

UWAGA! W ramach Festiwalu Kulinarnego odbędzie się konkurs na Wolski przepis kulinarny! Do wygrania zestawy książkowe oraz kupony na zestawy kawa/ciasto w Cafe PoWoli 🙂 Przepis zostanie również zamieszczony w publikacji “Wolski Kociołek, czyli kulinarne dziedzictwo Woli”!

 

Cafe PoWoli przygotuje dla nas drożdzowe sójki wolskie, daktylowe słodkości, wolską zupę jarzynową oraz aromatyczne Smocze Ziółko.

 

Prosimy o przyniesienie swoich wolskich specjałów – sałatek, ciast, i innych potraw, którymi poczęstujemy uczestników Festiwalu Kulinarnego.

 

Zgłoszenie nazwy deklarowanej potrawy prosimy wysyłać na e-maila: barbara.krawczyk@spoldzielniawola.pl, lub zgłosić osobiście w siedzibie Spółdzielni Socjalnej WOLA, ul. Smocza 3, w godz. 9-16 do dnia 26 września.

 

Zapraszamy i do zobaczenia 🙂