Cafe PoWoli, prowadzone przez  Spółdzielnię Socjalną WOLA,  oferuje obsługę cateringową szkoleń, warsztatów, debat, spotkań itp.

Przerwa kawowa przykładowe warianty i ich ceny brutto:

Wariant 1:
Kawa (wybór), herbata (wybór), woda plus dodatki (cukier, mleko) – od 20,00 zł od osoby (catering z dowozem i obsługą/cena zależy m.in. od lokalizacji, liczby osób).

Wariant 2:
Kawa i herbata (wybór), woda plus dodatki (cukier, mleko); oraz wybór ciasteczek, paluszki z sezamem- od 34,00 zł od osoby (catering z dowozem i obsługą/cena zależy m.in. od lokalizacji, liczby osób).

Wariant 3:
Kawa, herbata, woda plus dodatki (cukier, mleko); ciasto domowe (po 1 kawałku na osobę) do wyboru 2  rodzaje ciasta plus owoce: jabłka, mandarynki, banany (4 rodzaje owoców do wyboru) dla każdego po 2 owoce , kanapki ( po 3 trójkąty na osobę ) – od 44,00 zł od osoby (catering z dowozem i obsługą/cena zależy m.in. od lokalizacji, liczby osób).

Wariant 4 :
Kawa, herbata, woda plus dodatki (cukier, mleko); ciasto domowe (po 2 kawałki na osobę) do wyboru 2  rodzaje ciasta plus owoce: jabłka, mandarynki, banany (4 rodzaje owoców do wyboru) dla każdego po 2 owoce , kanapki ( po 3 trójkąty na osobę ) – od 54,00 zł od osoby (catering z dowozem i obsługą/cena zależy m.in. od lokalizacji, liczby osób).

Zestaw obiadowy
Zestaw obiadowy zupa + drugie danie + kompot – od 56 zł (catering z dowozem i obsługą/cena zależy m.in. od lokalizacji, liczby osób)

 

Kontakt:
zamowienia@spoldzielniawola.pl
22 273 03 92

Zapraszamy do współpracy!

 

Zobacz także:
Klubokawiarnia Cafe PoWoli
Organizacja urodzin i imprez okolicznościowych